Regulamin

 1. Pobyt Gości trwa od godz. 15:00 do godz. 11:00 w dzień wyjazdu. Goście, którzy nie opuszczą pokoju do godz. 11:00 zostaną obciążeni kosztem kolejnej doby.
 2. Nasze pokoje wynajmujemy po okazaniu dowodu osobistego lub paszportu i uregulowaniu opłaty za zadeklarowany w rezerwacji czas pobytu.
 3. Cisza nocna trwa w godzinach 22:00 – 8:00.
 4. Przyjmowanie osób odwiedzających naszych Gości jest możliwe w godzinach 10:00 – 22:00. Odpowiedzialność za osoby odwiedzające ponoszą zameldowani Goście. W przypadku naruszenia pkt.4 Gość zostanie obciążony opłatą 100% za nocleg od każdej osoby przebywającej, a niezameldowanej.
 5. Zachowanie Gości, które zakłóca pobyt osób innych i narusza Regulamin będzie skutkowało wyproszeniem Gościa z obiektu. Opłata za pobyt nie podlega zwrotowi.
 6. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. Nie ma wyznaczonych miejsc dla palaczy.
 7. Zabronione jest używanie grzałek, czajników, żelazek i innych podobnych urządzeń niebędących własnością obiektu.
 8. Wszelkiego rodzaju usterki należy zgłosić w momencie zameldowania się w pokoju. Wszelkie niezgłoszone zniszczenia obciążą materialnie Gościa.
 9. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za uszkodzenia i zniszczenia wyposażenia obiektu.
 10. W przypadku utraty klucza pobierana jest opłata 50 zł za każdy klucz.
 11. Nie ponosimy odpowiedzialności za przedmioty pozostawione w pokojach i łazienkach. Rzeczy wartościowe można przechować bezpłatnie w naszym sejfie.
 12. Nie ponosimy odpowiedzialności za awarie i ich skutki niezależne od nas.
 13. Sprzątanie pokoju i łazienki na życzenie Gościa maksymalnie raz na 2 dni. Przy dłuższych pobytach wymiana pościeli raz w tygodniu.
 14. Podczas rezerwacji wymagany jest 50% zadatek, który nie podlega zwrotowi w przypadku niepojawienia się Gościa. Możliwa zmiana długości pobytu najpóźniej 7 dni przed datą przyjazdu. W przypadku braku anulowania rezerwacji i niepojawienia się Gościa zostanie on obciążony kwotą za pierwszą dobę pobytu.
 15. Rzeczy pozostawione przez Gości zostaną przechowane przez okres 7 dni.
 16. Nie oferujemy możliwości przechowania bagażu. Nie udostępniamy ręczników i nie serwujemy posiłków.
 17. Nie wystawiamy faktur VAT.
 18. Pobyt zwierząt możliwy jedynie po wcześniejszym ustaleniu.
 19. Nie jesteśmy obiektem przystosowanym dla osób niepełnosprawnych.

Uwaga!

Zakaz palenia!

Zakaz palenia na terenie całego obiektu!